Konstrukční činnost


Naši technici jsou schopni provádět skutečně veškeré práce spojené s konstrukcí obráběcích strojů - seřídit geometrii stroje, vyměnit a seřídit pohybové mechanizmy, šrouby, zaškrabat lože, opravit vřeteno atd.

Elektronika, programování


Další činností je programování a elektronika, kde jsme schopni úplného naprogramování stroje nebo jen částečné úpravy programu podle přání zákazníka. Naši technici si průběžně doplňují a rozšiřují své vědomosti a znalosti pravidelnými školeními, mimo jiné i absolvováním školení přímo u výrobců strojů.

Servisní zastoupení zahraničních firem


Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti obráběcích strojů spolupracuje firma Pemtec s výrobci a importéry obráběcích strojů, kterým poskytuje své služby.

Jedná se o evropské výrobce, např. Tacchella Macchine, SchaublinMachines, Morara i o výrobce z Taiwanu, např. Chevalier, Palmary Machinery, Great.

Tyto služby zahrnují vlastní instalaci stroje, zaškolení obsluhy, provádění záručních a pozáručních oprava technickou podporu.

Prodej obráběcích strojů


V roce 2009 si firma Pemtec v rámci rozšíření portfolia služeb vybrala velmi kvalitní a v zahraničí prověřené výrobce CNC obráběcích center a soustruhů značek Chevalier, Maximart a Quick Tech, pro které poskytuje autorizované obchodní a servisní zastoupení v České a Slovenské republice.

V roce 2011 se firma Pemtec dohodla na obchodním a servisním zastoupení s výrobcem CNC obráběcích center a soustruhů Tongtai, jehož kvalitní a cenově výhodné stroje používají stovky spokojených zákazníků v celé Evropě včetně České republiky.

V roce 2012 podepsala firma Pemtec smlouvu se švýcarskou firmou WILLEMIN MACODEL SA o výhradním zastoupení pro Českou republiku a Slovensko. Firma Willemin-Macodel provází své stroje od počátku jejich výroby až po konečné uvedení do provozu u zákazníka včetně služeb na to navazujících.

Kontaktujte nás

!FIRMA
Ulice Nejedlého 123
Město nad Labem 595 03

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu