Obráběcí stroje


  

Přední taiwanský výrobce strojů, který nabízí kompletní řadu obráběcích strojů pro nejširší použití:

– soustruhy s rovným i šikmým ložem
– obráběcí centra od nejmenších až po portálové
– brusky
– karusely
– horizontky
 
• v České republice již 150 strojů

 
Schaublin
Švýcarský výrobce obráběcích strojů s více než 100 letou tradicí.
- Stroje Schaublin jsou charakteristické svou vysokou přesností a dlouhodobou životností.
 

 

Soustružnicko-frézovací automaty určené pro velkosériovou výrobu, kde nasazení těchto strojů znamená velkou časovou úsporu výroby.

– verze s dvěma vřeteny či robotem
– vysoký výkon a produktivita
– bez výměny nástroje
– až 12 řízených os
– plná výbava v základu stroje

 

Vysoce přesná obráběcí centra tohoto taiwanského výrobce, který se specializuje zvláště na výrobu center, mohou být směle využity při opracování nejsložitějších obrobků.

– nejpřísnější výstupní kontroly a měření
– vysoký výkon a přesnost
– kvalita na prvním místě
– v Německu dodáváno 20 strojů každý měsíc

Jeden z největších taiwanský výrobců strojů, který neustále rozšiřuje pole své působnosti a vytváří silnější výrobní celky s mnoha taiwanskými výrobci, což zaručuje neustálý přehled o nejmodernějších trendech výroby obráběcích strojů.

– široké spektrum strojů
– vysoký výkon a přesnost
– inovační přístup
– sklad strojů v Nizozemsku


Švýcarský výrobce představuje nejvyšší možnou kvalitu strojů, určených zvláště do zdravotnictví, hodinářství či výroby nástrojů s mikropřesností.

– nejvyšší možná přesnost a spolehlivost
– 5-6-ti osé frézovací centra
– 6-8-mi osé soustružnicko-frézovací automaty
– dentální stroje
 

Příslušenství pro stroje

Přídavné osy

Dle požadované technologie jsme schopni Váš stroj osadit přídavnou osou, a to buď plně CNC řízenou nebo indexační s vlastním řízením.

   Gsa

• největší taiwanský výrobce přídavných os, dodávající své produkty různým výrobcům strojů na Taiwanu
• výrobce nástrojových hlav

• japonský výrobce vysoce přesných přídavných os

 Značka CHEVALIER je vlajkovou lodí taiwanského koncernu FALCON GROUP, který je řadu let na vedoucí pozici mezi světovými výrobci obráběcích strojů. Historie firmy sahá do 70. let 20. století a od této doby stroje procházejí neustálými zdokonalovacími procesy. Veškeré inovace jsou založené především na bázi výzkumu a vývoje, zpětné vazby od zákazníků, ve snaze docílit té nejvyšší kvality. Společnost Falcon Machine Tools získala řadu prestižních ocenění z oblasti výzkumu a vývoje, jakosti a v neposlední řadě i designu obráběcích strojů. V roce 1992 získala jako první výrobce obráběcích strojů na Taiwanu certifikát systému řízení jakosti ISO 9000. Dva roky poté obdržela osvědčení o shodě CE a následně i certifikát ISO 14001 potvrzující systém řízení péče o životní prostředí. Značka Chevalier je známa po celém světě a v jejím sortimentu je obsaženo široké spektrum obráběcích strojů, jako jsou CNC soustruhy, horizontální obráběcí centra, multifunkční soustruhy, portálová obráběcí centra, vertikální obráběcí centra, vertikální soustruhy a rovinné brusky. Jen v České republice je v současnosti prodáno více než 150 strojů značky Chevalier.

Firma Falcon Machine Tools vyrobí měsíčně přes 400 strojů nejrůznějších typů. Takto vysokou produkci umožňuje počet výrobních továren a jejich poloha. Jde celkově o pět provozů, z nichž tři jsou rozmístěny na Taiwanu. Ten nejnovější, produkující CNC obráběcí centra, je situován v městě Taichung, kde spolu s ním sídlí i vedení společnosti a vývojové pracoviště. Zbylé dva závody jsou rozmístěny v čínském městě Šanghaj a v USA ve státě Kalifornia. Všechny továrny byly budovány se záměrem co nejvíce zefektivnit výrobní proces a zlepšit kontrolu kvality součástí. Výrobní závody jsou vybaveny přesnými stroji, pokročilými montážními linkami a specializovanými pracovišti, které zajišťují efektivnost a plynulost výroby se zárukou kvality. Všechny stroje před odesláním k zákazníkům procházejí přísnou měřicí zkouškou. Firma FALCON se soustředí především na nejlepší kvalitu, ale snaží se být i jedničkou v poskytovaných službách. V neposlední řadě sleduje, aby byly jejich stroje cenově dostupné.


 
 
 

Firma QuickTech© byla založena v roce 1995 a od svého založení se zabývá především vývojem a produkcí strojů, které se svým pojetím a určením odlišují od standardních typů strojů jiných výrobců. Své uplatnění QuickTech© nalezl právě v, na trhu chybějící, skupině malých, ale výkonných obráběcích strojů, které jsou určeny pro výrobu drobných a složitých dílů ve velkých sériích.

Jen stěží lze přehlédnout nápaditou inspiraci ve strojích švýcarského typu. Důmyslnou kombinací soustružnických a frézovacích operací v jednom celku dokáží stroje QuickTech© snížit náklady a především čas potřebný na výrobu dílu – což velmi oceňují zákazníci používající tyto stroje. Aby byl vždy udržen krok před konkurencí, přichází Quick Tech s neustálými inovacemi a zdokonalováním svých výrobků. Jednotlivé typy strojů jsou vybavovány nejrůznějším příslušenstvím s cílem zrychlení výroby a manipulace s obrobky jako je např. osazení strojů robotickou rukou, průběžnými pásy pro vynášení obrobků, propojením systému stroje se speciálně upravenými podavači a dalšími.

 Výrobní závod firmy Quick Tech je situován ve městě Tainan v jižní části Taiwanu. V roce 2004 se firma přestěhovala do nově vybudované továrny v průmyslové části města. Za svou výrobní strategii pojala především vývoj a finální montáž strojů. Konstrukční části a lože strojů jsou odlévány podle vlastních návrhů z meehanitové litiny v prověřených slévárnách.

Funkční části strojů QuickTech© osazuje jen prověřenými komponenty světově uznávaných výrobců, jako jsou Mitsubishi, THK, FEDEK a další. Kreativním rozvojem nastavila fi rma QuickTech© nový standard v obrábění a na světovém trhu se tak stala konkurenceschopnou ve vysokých požadavcích na kvalitu, efektivitu a snižování nákladů při obrábění.


 
 

  

MAXIMART® je obchodní značkou předního taiwanského výrobce obráběcích strojů MAXIMART Corporation. Tradice výroby obráběcích a elektroerozivních strojů této značky začíná již v roce 1983 a krátce na to, od roku 1985, se firma začala úzce specializovat nejprve na konvenční frézky a v roce 1994 zahájila sériovou výrobu CNC obráběcích center. Tomuto výrobnímu programu se plně věnuje doposud. 

Na první místo priorit při výrobě strojů firma postavila kvalitu. Vyrobené stroje jsou vyspělé nejen technicky, ale i design a provedení jeví známky důmyslného zpracování a nápaditosti. Díky specializaci výroby je možné označit výrobky MAXIMART za „vysokojakostní“ a lze je bez problémů použít tam, kde se požaduje plné nasazení, výkon a přesnost. 

 

Zastoupení značky MAXIMART® je možné nalézt ve více jak 25 zemích celého světa. Nejčetnější síť obchodního zastoupení náleží právě Evropě. Výrobní závod firmy je situován poblíž města Taichung a většinu zaměstnanců tvoří mladý zapálený kolektiv. S potěšením lze pozorovat, že je jim jejich práce velkým koníčkem. Pro své výrobky používá Maximart jen značkové komponenty strojních součástí jako jsou kuličkové šrouby, ložiska či lineární vedení.

Konstrukci strojů používá naddimenzované meehanitové odlitky, které zajišťují strojům mimořádnou tuhost a tepelnou stabilitu. Výjimkou není ani nákladná teplotní kompenzace kuličkových šroubů či použití přímých odměřovacích systémů. Běžným standardem typickým pro výrobce Maximart je důkladná výstupní kontrola každého výrobku. Při této kontrole jsou využívány nejmodernější metody a měřicí přístroje jako Ball-bar, dynamický analyzér, 3D sférické a laserové měření, od výrobců Mahr, Lion či Renishaw.


 
 

Sídlo firmy se nachází v samotném srdci Švýcarska, v oblasti s historickou tradicí výroby vysoce přesné mechaniky a mikro-technologických odvětví. Firma Willemin-Macodel má již dlouholeté zkušenosti s vývojem přesných strojů a nástrojů. Již 35 let vychází plně vstříc náročným požadavkům zákazníků. Svou pozici mezi výrobci strojů pro obrábění vystavěla firma na svých zkušenostech a na nabídce vysoce výkonných řešení pro svoje partnery.

Firma Willemin-Macodel provází své stroje od počátku jejich výroby až po konečné uvedení do provozu u zákazníka včetně služeb na to navazujících. To poskytuje firmě dostatek informací a zkušeností, které následně umožňují předvídat potřeby trhu a slouží k inovacím a vzniku nových progresivních řešení.

Hlavní motto firmy pro záruku vysoké kvality obrábění jsou tyto základní předpoklady:

  • Vysoká přesnost
  • Produktivita
  • Spolehlivost
  • Inovace
  • Moderní technologie
  • Komplexní řešení obrábění

200 spolupracovníků a jejich know-how firmě umožňuje návrhy obráběcích strojů pro různá průmyslová odvětví. Stroje od této firmy najdete všude tam, kde je zapotřebí obrábět malé obrobky s velmi vysokou přesností. Jejich použití je např. v medicíně při výrobě protetik i chirurgických nástrojů, v dentálním průmyslu, v hodinářském a leteckém průmyslu, v přesném strojírenství, ale i ve šperkařství. Své uplatnění stroje nacházejí i v průmyslovém lití.

Kontaktujte nás

!FIRMA
Ulice Nejedlého 123
Město nad Labem 595 03

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu